MAGNETIC PRO EDITION

Piezo snímač Stepanius Magnetic Pro Edition pro akustickou kytaru. Cena 3160 Kč                                                                    Piezo Pickup Stepanius Magnetic Pro Edition for acoustic guitar.         Price 155 $

snimac plast kytara

Unikátní piezo snímače Stepanius Magnetic Pro Edition s ochranným neodymovým magnetickým připojením jsou vyrobeny z amorfního termoplastického kopolymeru.

Systém uchycení snímače spočívá ve dvou velmi silných neodymových magnetech, z nichž je jeden vsazen v těle snímače a druhý, vložený ozvučným otvorem do těla kytary instalační hůlkou, jej silou 6 kg drží na daném místě. Ideální varianta pro hráče s vysokými nároky na zvuk a jeho korekce obohacena o bezpečnostní prvek – magnetický odnímatelný konektor pro snadnější manipulaci se snímačem při jeho instalaci. Toto konstrukční vylepšení zároveň zabraňuje vytržení kabelu ze snímače. Důmyslný způsob uchycení snímače na těle kytary pomocí přidaného magnetu také nabízí možnost experimentovat se zvukem. Díky praktické instalační hůlce lze snímač libovolně přenášet na různá místa a tím korigovat zvuk. 

kytara obal plast

kytara obal plast 2

kytara plast nastroj

guitar text