WOOD PRO EDITION

Piezo snímač Stepanius Wood Pro Edition pro akustickou kytaru. Cena 3560 Kč                                                                      Piezo Pickup Stepanius Wood Pro Edition for acoustic guitar.         Price 170 $

snimac drevo kytara

Unikátní piezo snímače Stepanius Wood Pro Edition jsou vyrobeny z tvrdých nebo exotických dřevin.(švestka, hruška, gvajak lékařský, eben makassar.)
Systém uchycení snímače spočívá ve dvou velmi silných neodymových magnetech, z nichž je jeden vsazen v těle snímače a druhý, vložený ozvučným otvorem do těla kytary instalační hůlkou, jej silou 6 kg drží na daném místě. Ideální varianta pro hráče s vysokými nároky na zvuk a jeho korekce obohacena o bezpečnostní prvek – magnetický odnímatelný konektor pro snadnější manipulaci se snímačem při jeho instalaci. Toto konstrukční vylepšení zároveň zabraňuje vytržení kabelu ze snímače. Důmyslný způsob uchycení snímače na těle kytary pomocí přidaného magnetu také nabízí možnost experimentovat se zvukem. Díky praktické instalační hůlce lze snímač libovolně přenášet na různá místa a tím korigovat zvuk.

kytara obal drevo

kytara obal drevo 2

kytara drevo nastroj

guitar text